Znanstveni rad - Izvorni znanstveni rad
Generalized helices on a lightlike cone in 3-dimensional Lorentz-Minkowski space
KoG, 24 (2020), 24; 41-46. https://doi.org/10.31896/k.24.4


Citirajte ovaj rad

Milin Šipuš, Ž., Protrka, I. i Primorac Gajčić, Lj. (2020). Generalized helices on a lightlike cone in 3-dimensional Lorentz-Minkowski space. KoG, 24. (24), 41-46. doi: 10.31896/k.24.4

Milin Šipuš, Željka, et al. "Generalized helices on a lightlike cone in 3-dimensional Lorentz-Minkowski space." KoG, vol. 24, br. 24, 2020, str. 41-46. https://doi.org/10.31896/k.24.4

Milin Šipuš, Željka, Ivana Protrka i Ljiljana Primorac Gajčić. "Generalized helices on a lightlike cone in 3-dimensional Lorentz-Minkowski space." KoG 24, br. 24 (2020): 41-46. https://doi.org/10.31896/k.24.4

Milin Šipuš, Ž., Protrka, I. i Primorac Gajčić, Lj. (2020) 'Generalized helices on a lightlike cone in 3-dimensional Lorentz-Minkowski space', KoG, 24(24), str. 41-46. doi: 10.31896/k.24.4

Milin Šipuš Ž, Protrka I, Primorac Gajčić Lj. Generalized helices on a lightlike cone in 3-dimensional Lorentz-Minkowski space. KoG [Internet]. 2020. [pristupljeno 08.08.2022.];24(24):41-46. doi: 10.31896/k.24.4

Ž. Milin Šipuš, I. Protrka i Lj. Primorac Gajčić, "Generalized helices on a lightlike cone in 3-dimensional Lorentz-Minkowski space", KoG, vol. 24, br. 24, str. 41-46, 2020. [Online]. Dostupno na: https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:169:823456. [Citirano: 08.08.2022.]

Prijavite se u repozitorij kako biste mogli spremiti objekt u svoju listu.