Znanstveni rad - Izvorni znanstveni rad
Circles of curvature at points of parabola in isotropic plane
Mathematica Pannonica, 27 (2021), 2; 120-127. https://doi.org/10.1556/314.2021.00012


Citirajte ovaj rad

Volenec, V., Horvath, M. Š. i Jurkin, E. (2021). Circles of curvature at points of parabola in isotropic plane. Mathematica Pannonica, 27. (2), 120-127. doi: 10.1556/314.2021.00012

Volenec, Vladimir, et al. "Circles of curvature at points of parabola in isotropic plane." Mathematica Pannonica, vol. 27, br. 2, 2021, str. 120-127. https://doi.org/10.1556/314.2021.00012

Volenec, Vladimir, Marija Šimić Horvath i Ema Jurkin. "Circles of curvature at points of parabola in isotropic plane." Mathematica Pannonica 27, br. 2 (2021): 120-127. https://doi.org/10.1556/314.2021.00012

Volenec, V., Horvath, M. Š. i Jurkin, E. (2021) 'Circles of curvature at points of parabola in isotropic plane', Mathematica Pannonica, 27(2), str. 120-127. doi: 10.1556/314.2021.00012

Volenec V, Horvath MŠ, Jurkin E. Circles of curvature at points of parabola in isotropic plane. Mathematica Pannonica [Internet]. 04.10.2021. [pristupljeno 03.07.2022.];27(2):120-127. doi: 10.1556/314.2021.00012

V. Volenec, M. Š. Horvath i E. Jurkin, "Circles of curvature at points of parabola in isotropic plane", Mathematica Pannonica, vol. 27, br. 2, str. 120-127, Listopad 2021. [Online]. Dostupno na: https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:169:134883. [Citirano: 03.07.2022.]

Prijavite se u repozitorij kako biste mogli spremiti objekt u svoju listu.